Smajlíci

Zábava a zajímavosti pro váš volný čas

5 výhod, které budete mít oproti ostatním s plackou na batohu nebo na triku

Placky se spínacím špendlíkem existují na světě již více než 100 let. Přestože ty první nebyly plackami v pravém slova smyslu, šlo totiž spíše o knoflíky či odznaky, jejich obliba časem rostla a roste stále. Zjednodušení výroby placek a díky tomu i jejich větší rozšíření mezi lidi přišlo teprve s objevem celuloidu, který umožnil placku potáhnout libovolným motivem a ten pevně zafixovat. Proč byste si měli placku podle vlastního motivu v současné době pořídit i vy?

1. Usnadní vám vystoupit z davu

Nechcete zapadnout? Rádi byste, aby byl váš hlas slyšet? Nebojte se vystoupit z davu a ukázat, že na to máte. Placky vám pomohou projevit se i mezi spoustou anonymních lidí, vymezit se vůči politické garnituře anebo dát najevo své sympatie ke známému zpěvákovi či kapele. Jednoduše se navrhněte a nechte vyrobit placku podle vašich představ a připněte si ji na hruď nebo na batoh. Tak jednoduché to je.

2. Placku využijete jako jmenovku

Je jedno, zda se chystáte na veletrh, svatbu, třídní sraz po letech anebo třeba výroční pracovní schůzi. Placky mohou směle pomáhat s představením neznámých lidí, ale také být náhradou za papírové jmenovky, které ruku na srdce, každý po použití vyhodí. Placku s vlastním jménem si ale většina lidí nechá, proto ji můžete chytře využít i pro reklamní účely.

3. Reklama za pár korun

Jestliže potřebujete svět informovat o tom, co se vám momentálně povedlo a v čem tkví vaše profesionalita, využijte k tomu placku. Udělá vám skvělou reklamu, lidé si ji rádi připnou na hrudník a využijí ji jako módní doplněk. Výroba placek je přitom tak snadná a rychlá, že si kdykoliv budete moci nechat dodělat další sérii.

4. Dokonalý suvenýr

Co byste mohli turistům nabídnout při návštěvě vaší pamětihodnosti? Turistické známky už jsou docela ohrané, ale něco na památku by to chtělo. Nechte si pro ně vyrobit placky podle vlastního návrhu. Ať již máte na starosti hrad, zříceninu anebo dokonce zámek, placka ve všech případech poslouží jako drobná památka a milý suvenýr.

5. Řekněte svůj názor

Bojíte se říci nahlas, co si myslíte? Pak to řekněte plackou. Nechte si ji vyrobit na míru podle vlastního návrhu a pochlubte se tím, co si myslíte. Aniž byste cokoliv řekli, placka bude mluvit za vás. Nevěříte? Pak to vyzkoušejte a budete se divit, jaký dosah bude její sdělení mít.