Smajlíci

Zábava a zajímavosti pro váš volný čas

Autoservis, na který se můžete spolehnout

Pro každého řidiče je velmi důležité, aby měl autoservis, na který se může spolehnout. Auto je třeba pravidelně přezouvat, připravovat na STK a ME, ale také v případě potřeby zajistit rychlou opravu závady. Ne každý autoservis je spolehlivý, někde máte vysoké ceny, neseriózní chování a dlouhé čekací doby. Pokud se svým autoservisem nejste spokojení, není důvod, abyste nezvolili jiný. Pokud chcete autoservis, který už nikdy nevyměníte za jiný, zvolte autoservis Hlučín.

Profesionální služby rychle a za skvělé ceny

Autoservis v Hlučíně velmi dobře ví, že se bez auta dnes nikdo neobejde a tak vám zajistí opravy v tom nejkratším možném termínu, dělají zde rychloopravy na počkání. Vždy je vhodné, aby zákazník znal předem cenu za opravu, zde vám výslednou cenu za opravu vždy sdělí předem a to na základě telefonického rozhovoru nebo rychlé prohlídky auta. Bude vám sestavený podrobný rozpočet, abyste věděli, za co platíte. Autoservis je moderně vybavený a disponuje zkušenými automechaniky s mnohaletou praxí. Autoservis poskytuje kompletní služby autoservisu i pneuservisu, dokonce zde váš vůz připraví i na STK a ME.

Služby zahrnují i geometrii náprav, nápravy budou seřízeny za pomoci moderní 3D laserové geometrie. Zajistí zde výměnu oleje ve všech typech automatických převodovek. Pokud je problém s motorem, rychle ho odhalí pomocí diagnostiky motoru, kterou dělají u benzinových i naftových vozidel. Motory zde i opravují, může jít o výměnu oleje, rozvodů, čerpadel, opravy hlavy motorů aj. Postarají se i o podvozek auta, dělají jeho kompletní opravy, které zahrnují brzdy, kulové čepy, tlumiče, stabilizátory a další. Pokud jste si rozbili nebo poškodili čelní sklo, zajistí zde jeho výměnu a to nejen u osobních, ale také u nákladních vozidel a dodávek. Poskytují i karosářské práce, plnění klimatizací, montáže zámků řazení, montáže tažných zařízení, montáže výfuků a veškeré další práce spojené s vozidlem.

Servis naleznete na adrese PNEU OK – shop s.r.o., Markvartovická 1416/2, 748 01 Hlučín. Navštívit ho můžete i na webu PneuOk.cz.