Smajlíci

Zábava a zajímavosti pro váš volný čas

Buďte na sv. Valentýna nápadití

Češi v průzkumech tvrdí, že svátek zamilovaných neslaví, protože se jedná o americký svátek, což není pravda. Ovšem tržby z prodeje suvenýrů a květin, které se sv. Valentýna nějakým způsobem dotýkají, hovoří o opaku. Češi sv. Valentýna slaví a drtivá většina z nich se snaží svým partnerům pořídit dokonalý valentinský dárek. Na druhou stranu, pokud přece jen patříte mezi jedince, kteří svátek zamilovaných neuznávají, není důvod, proč své blízké nepotěšit milou pozorností v jakýkoliv jiný den v roce.

Buďte originální

Říká se, že čerstvou a svěží květinou nikdy nic nepokazíte. Krabice růží ve tvaru srdce, jehož polovinu tvoří oblíbená čokoláda, však nenechá chladným ani největšího cynika. Na webu frutiko.cz zjistíte, že i obyčejná krabice může vyjádřit vaše city nebo poděkování beze slov. Záleží jen na vaší fantazii nebo vkusu obdarované, jaké květiny nebo tvar krabice zvolíte.

 

Květiny, které lahodí oku i jazyku

Je pravdou, že živé květiny se hodí spíše pro ženu. Obdarovaného muže květinami pravděpodobně uvedete do rozpaků. Ovšem existují květiny, které se hodí pro každého, bez rozdílu věku a pohlaví. Ovocná kytice v kombinaci s lahodnou belgickou čokoládou svázaná do pugetu imitující opravdové květiny pobaví každého. Ovocné a čokoládové kytice lahodí oku natolik, že bude každému líto se do nich zakousnout, ovšem již při prvním soustu zjistí, že kombinace ovoce a čokolády je dokonalá.

Vytvořte originální slavnostní tabuli

Chystáte oslavu, svatbu či jiné rodinné nebo firemní setkání a toužíte po jedinečnosti a dokonalosti? Společnost Frutiko se, kromě květin, soustředí na výrobu ovoce v čokoládě, pečení originálních dortů a mnoho dalšího.

Jejich produktům jen málokdo odolá, proto firma vyšla svým zákazníkům vstříc a své produkty rozváží po celé zemi. Rozvozu můžete využít také během víkendů a svátků.