Smajlíci

Zábava a zajímavosti pro váš volný čas

Drahé kameny – který kámen bude pro vás tím pravým?

Váš osobní drahý kámen je něco, co nosíte neustále u sebe, ať už v podobě miniatury někde v kapse nebo peněžence nebo jako šperk v podobě náramku, náušnice nebo přívěšku. Jde o amulety, které vám pomohou udržet otevřenou mysl, jsou vaším měsíčním kamenem nebo třeba jde o kámen, který se přiřazuje k vašemu znamení. Každý z kamenů, podle teorie, má jisté vibrace, které lidé umí zachytit. Ne každý kámen působí na každého stejně. Kameny proto přitahují vaší pozornost a i tak si můžete vybrat svůj kámen, který nad vámi bude držet ochrannou ruku. Jaký kámen si vybrat?

Jedinečné vlastnosti Apatitu

Apatit je kámen, který má velmi hezkou barvu – od tmavě modrozelené po zelenou až žlutou. Je poměrně dobrým pomocníkem při léčbě zubních problémů a podílí se na opravách zlomených kostí.Jako drahý kámen pomáhá soustředit se na určitý význam, pomáhá od toxických emocí, soustřeďuje energii, která pomáhá štěstí. Funguje jako umocňovač a posilovač vašich záměrů, také pomáhá léčivé energii a zaměřuje se na duchovní vědomí.

Metafyzický a fyzikální Epidot

Minerál Epidot se v přírodě vyskytuje v mnoha barevných variantách a díky tomu jsou z nich velmi krásné dekorativní předměty i šperky. Posiluje v lidech sebevědomí, pomáhá vám nastolit vnitřní pohodu a snaží se eliminovat sklony k žárlivosti. Má velmi pozitivní vliv na lidské zdraví. Zmírňuje přehnanou sebekritiku a přecitlivělost, posiluje harmonii v lidském těle a má vliv na imunitní systém.

Tajemný Měsíční kámen

Měsíční kámen je tak trochu záhadný a mystický, ale nebojte se, má na lidi pozitivní účinky. Podporuje v lidech jemnost a laskavost. Je symbolem čisté lásky a harmonie, mnohdy se o něm říká, že je to ženský kámen. Pomáhá detoxikovat organismus, podporuje léčbu kožních problémů, napomáhá slinivce, je dobrý při zklidnění hyperaktivních dětí. Nejen tyto, ale také jiné kameny najdete na e-shopu Magie přírody.