Smajlíci

Zábava a zajímavosti pro váš volný čas

Erotické fantazie – je libo něco tvrdšího?

V oblasti sexu jsou lidé dostatečně vynalézaví, a pokud to jen trochu jde, tak si díky svým nápadům přivádí příjemné potěšení. Splnit si i ty nejdivočejší erotické představy? Různé polohy, scénky, erotické pomůcky nebo třeba i tvrdší praktiky. Vyzkoušet můžete všechno, tedy respektive to, na čem se oba partneři vzájemně dohodnou a co jim bude příjemné. Fantazie se v tomto ohledu opravdu meze nekladou, vše je jen a jen na vás!

Vyzkoušet můžete latex

Máte rádi nějaké to prádlo? Ženy jsou v nich sexy a svůdné, podtrhují přirozené ženské křivky a vůbec otevírají prostor pro různé fantazie. Prádlo může být různé, ať už máte rádi krajky, klasické svůdné kousky nebo třeba můžete sáhnout po něčem tvrdším, například latex. Tento materiál vám pomůže být nepřehlédnutelná, sexy, splní nejrůznější fantazie. Ač se často spojuje s fetišem a různými bizardními sexuálními praktikami, nemusí tomu tak nutně být. Latexové kousky mohou být také vkusné a sexy zároveň. Stačí si vybrat ty správné kousky.

S latexem se spojují také bdsm praktiky. BDSM je označení pro velkou škálu praktik a je jenom na společné domluvě, co všechno do vaší ložnice pustíte a co naopak ne. Hlavní je asi to, že jeden z partnerů je nadřazen tomu druhému, funguje zde absolutní oddanost a také poslušnost podřízené osoby vůči osobně dominantní. Využít můžete například bdsm pomůcky jako bičíky, pouta, bondage, roubíky, masky a podobně.

Je vaším snem vyzkoušet anální sex? Doba, kdy se jednalo o něco „strašného“ a až pobuřujícího je už pryč, takže pokud to vyhovuje oběma partnerům, proč ne! Jistě se vám budou hodit anální hračky, se kterými zažijete nevšední prožitky. S použitím správných hraček a dostatku lubrikačního gelu se může tato forma stát příjemným zpestřením postelových hrátek i sexu obecně.