Smajlíci

Zábava a zajímavosti pro váš volný čas

Grafické studio Wolfway vám připraví vizuální identitu na míru

Vizuální identita zahrnuje všechny grafické prvky, které odlišují danou společnost, firmu nebo organizace od konkurence. Má za úkol ji jednoznačně identifikovat. Vytváří jednotící grafický styl, který ji bude představovat ve všech výstupech a vizuálních prezentacích. Může se jednat o podobu tištěnou nebo elektronickou. Objeví se v logu, vizitkách, hlavičkovém papíru a dalších firemních tiskovinách nebo na firemním webu. Kvalitní vizuální identitu přímo na míru připraví profesionální grafické studio. Mezi takové patří Wolfway.

Wolfway – kreativci pro tvorbu loga a vizuální identity

Grafické studio nabízí nejen tvorbu loga a vizuální identity, ale také webové stránky, videa nebo digitální marketing. Objednat si u nich můžete také online kurz grafiky. Vzhledem k tomu, že josu flexibilní a nepracují v kanceláři, mohu nabídnout i přijatelnou cenu. Každý člen týmu je mistrem svého oboru a zadanou práci zpracovává velmi rychle.

Pro svoji práci potřebují vaši přesnou vizi, čím se lišíte od konkurence, co je pro vás charakteristické. Představte svoji společnost, svoje podnikání. Upřesněte, kde všude se bude vaše vizuální identita objevovat. Pak následuje grafický návrh, ke kterému můžete sdělit svoje připomínky. Jakmile je vše schváleno, může být zajištěn tisk potřebných materiálů. Ke zpracované objednávce obdržíte logomanuál, ve kterém budou zanesené všechny důležité pokyny. Také se zde objeví odkazy na všechny verze loga a zdrojová data. Všechny podklady tak budete mít v jednom souboru. Ten pak můžete přeposlat do tiskárny nebo grafikům.

Kreativci z Wolfway poskytují fullservis. Ten obstará kompletní marketing – grafiku, tisk, webové stránky, reklamu, natáčení, animace, ppc i eventy. Postačí pouze vyplnit poptávkový formulář a už se o nic nemusíte starat.