Smajlíci

Zábava a zajímavosti pro váš volný čas

Internetový obchod na WordPressu? Jde o jedno z nejlepších řešení

WordPress je nejoblíbenějším redakčním systémem na světě, který pohání většinu webů. Mnoho lidí ho má spojeno s ideálním systémem pro online magazíny, blogy a firemní stránky. Je však vhodný také pro eshopy? Rozhodně ano. Ze všech nejnavštěvovanějších eshopů je zhruba každý třetí právě na WordPressu. Je chyba mít eshop na systému, se kterým může pracovat jen jedna jediná firma. WordPress může naopak spravovat kdokoliv, je přehledný, snadno se spravuje, upravuje i rozšiřuje.

Co může eshop na WordPresu umět?

Můžete si zde sami snadno upravovat nebo přidávat položky, můžete zde přidávat články a měnit jakýkoliv obsah. Vytvoření eshopu by mělo být ovšem z rukou zkušené firmy, zvolte firmu WPDistro, která patří mezi přední české experty na WordPress. Postaví vám zde profesionální řešení na míru. Eshop na tomto systému je vhodný jak pro malé eshopy s desítkami produktů, tak i pro velké eshopy, které mají tisíce položek. Administrace eshopu je velmi přehledná, snadno se v ní zorientujete a můžete v ní pracovat bez jakýchkoliv zkušeností.

Specialisté vám vytvoří moderní responzivní vzhled, který se bude rychle načítat a dobře zobrazovat na všech zařízeních. Eshop bude napojen na všechny potřebné platební brány nebo srovnávače. Budete zde mít nastavené potřebné způsoby dopravy a eshop může mít všechny funkce, jaké jen budete potřebovat. V budoucnu lze eshop jakkoliv upravovat nebo rozšiřovat. Když do budoucna porostete, budete rozšiřovat svůj sortiment, jakékoliv změny lze velmi snadno provést. Samozřejmostí je zabezpečení eshopu, grafika na míru a správné nastavení z hlediska SEO. Zjistěte více informací o tvorbě shopu na WordPressu přímo na webu firmy WPDistro.cz.