Smajlíci

Zábava a zajímavosti pro váš volný čas

Jak hledat nabídky na polském trhu práce?

Mnoho lidí jezdí do Polska už dlouhé roky nakupovat, někteří sem rádi vyrazí na dovolenou a jsou i tací, kteří by zde chtěli žít nebo pracovat. Polsko pochopitelně nabízí široké možnosti, je to velká země a s mnoha pracovními nabídkami v mnoha oborech,. Než se do dané země odhodláte vyrazit, je vhodné si zjistit všechny podrobné informace, jaké potřebujete vědět. Pokud zde máte přátele nebo příbuzné, možná vám mnoho informací sami sdělí. Nejdůležitější je však najít si v Polsku práci a ne pro každého je to snadné. V první řadě je důležité vědět, jak správně práci hledat.

Hledání práce v Polsku

Stejně jako v České republice, i v Polsku je mnoho oborů, kde je nedostatek pracovní síly a rádi zde přivítají i zahraniční pracovníky. Abyste mohli objevovat volné pracovní nabídky, nejlépe vám v tom pomůže přehledný pracovní portál Hitpraca.pl. Jde o velký portál, kde každý den nalezete mnoho nových inzerátů z celé této země. Portál je velmi přehledný a hledá se zde podle 2 hlavních kritérií – podle oboru a lokality. Jaká je lokalita, kde byste si v Polsku chtěli práci najít? Pro někoho je to praca Poznań, pro jiné třeba Warszawa. Když zvolíte daný region, můžete si u něho určit i okruh, vždy se zobrazí nabídky od nejnovějších až po nejstarší a to včetně datumu, kdy byla nabídka přidána. Pro více informací o dané nabídce si stačí nabídku rozkiknout. Pokud vás zaujme, na nic nečekejte a zareagujte na ní. Při hledání práce je důležitá rychlost a vytrvalost, nabídky zde můžete hledat třeba každý den a zvýšit tak vaše šance na nalezení práce co nejvíce. Pokud nemáte čas navštěvovat portál každý den, můžete si nechat zasílat informace o nových pracovních nabídkách přímo na váš email, nestane se tak, že by vám nějaké důležité oferty pracy utekly.

Portál je skvělou příležitostí také pro zaměstnavatele, kteří hledají v Polsku pracovníky, nabídky zde mohou vkládat zcela zdarma a mají záruku, že je uvidí velké množství potenciálních zaměstnanců.