Smajlíci

Zábava a zajímavosti pro váš volný čas

Kamagra je účinná na potíže s erekcí

Potíže s erekcí má alespoň jednou za život většina mužů. Ve většině případů se jedná o krátkodobé potíže způsobené stresem, únavou, úmrtím někoho blízkého apod. Ačkoli může mít stres dlouhotrvající vliv na erekci a výdrž při sexu, existuje hned několik možností, jak si užívat sexuální život naplno.

Choďte na dlouhé procházky

Není žádným tajemstvím, že pohyb dokáže zázraky. Nemusíte lámat rekordy v běhu, zvedat těžké váhy v posilovně nebo házet oštěpem jako kdysi Jan Železný. Vyrazte na procházku, nadýchejte se čerstvého vzduchu; pohyb zvyšuje tvorbu dopaminu, jednoho z hormonů způsobujícího dobrou náladu a zvýšenou chuť ke všemu, včetně sexu.

Změňte jídelníček

Mastná a tučná jídla neprospívají ničemu a erekce není žádnou výjimkou, stejně jako cukr. Vyměňte cukr za ovoce a smažená jídla za dušená. Ucpávání cév neprosívá ničemu, a erekci také ne.

Kamagra je pomocníkem, který nezradí

Ačkoli je mezi lidmi známá jen jedna pilulka obsahující účinnou látku sildenafil, existuje více možností. Kamagra je produktem indické společnosti Ajanta Pharma. V Evropě sice nemá zastoupení, ale existuje způsob, jak si Kamgru objednat. E-shop kamagris.cz je zprostředkovatelem prodeje „modré pilulky“. Prostřednictvím e-shopu snadno Kamagru objednáte.

Jak účinkuje sildenafil?

Sildenafil se používá k léčbě problémů mužské sexuální funkce (impotence nebo erektilní dysfunkce). V kombinaci se sexuální stimulací působí sildenafil tak, že zvyšuje průtok krve do penisu, aby pomohl muži dosáhnout a udržet erekci. Je nutné upozornit, že tento lék nechrání před sexuálně přenosnými nemocemi (jako je HIV, hepatitida B a C, kapavka, syfilis). Pouze zkvalitňuje samotný sexuální akt.

Před objednáním Kamagry navštivte svého lékaře a poraďte se s ním o bezpečném užívání přípravku na podporu erekce. Při užívání vždy dodržujte doporučené dávkování.