Smajlíci

Zábava a zajímavosti pro váš volný čas

Když je milujete, není co řešit

Tuto moudrost lze vztáhnout k čemukoli, tentokrát se nám hodí k charakteristice hráče počítačových her. Ať už jste hráč nenáročný, nebo téměř profesionál, zasloužíte si herní přístroj hodný toho jména. To ovšem pro každého může znamenat něco docela jiného. Pokud hrajete jen sporadicky a není pro vás rozhodující stáří hry, potom stačí nižší řada herního PC s menším výkonem procesoru i grafického čipu. Pokud ale čekáte jako na trní pokaždé, když má vyjít nová hra, budete zřejmě potřebovat velmi výkonný stroj, který zvládne i moderní náročné současné hry.

Vyberte si ten správný

Výběr závisí samozřejmě také na vašich finančních možnostech, je třeba za dostupný obnos dostat maximum. Ne vždy situaci vyřeší dokoupení nejvýkonnější komponenty, dohromady s ostatními, které již máte, nemusí být kompatibilní. Pokud ale nechcete investovat do celé nové herní sestavy, můžete si nechat poradit od odborníků a váš stávající počítač renovovat. Herni-PC-sestavy.cz je internetový obchod, kde vám nabídnou několik možností, jak vaši situaci s herním PC vyřešit.

Nový je lepší

Pokud už je váš herní stroj natolik historický, že se nevyplatí jej omlazovat, vsaďte na koupi nové sestavy. Podle vašich požadavků vám zde poradí. Celkový výkon herního PC nezávisí pouze na grafické kartě a procesoru, důležité jsou také paměť RAM, základní deska a chladič. Všechny komponenty dohromady musí spolupracovat, aby bylo dosaženo maximálního výkonu celé sestavy. Nejste-li natolik znalí hardwaru, abyste si sestavovali PC sami, navštivte Herni-PC-sestavy.cz a vyberte si pro vás nejvhodnější model. Pro méně náročné hráče jsou tu sestavy Falcon, pokud jste však zvyklí na hraní současných náročných her, budete potřebovat výkonnější stroj. Mezi ty špičkové, které mají i rezervu výkonu do budoucna pro hry, které teprve spatří světlo světa, patří sestavy Zombie Machine a Elite Gamer.