Smajlíci

Zábava a zajímavosti pro váš volný čas

Nejžádanější služby v polygrafii

S postupem moderní doby se neustále zvyšují nároky i na tiskárny. Víte, jaké jsou ty nejžádanější služby v grafických studiích? Pojďme si je představit.

1. Tisk vizitek

Vizitky jsou neodmyslitelnou součástí každého začínajícího podnikatele. Jejich vzhled by měl být jednoduchý, stručný, výstižný a designově propracovaný. Navíc s dnešní službou online vizitky můžete sedět doma za počítačem a s pomocí různých šablon, které firmy nabízí, si vizitky navrhnout a do 2 dnů je máte doma.

2. Tisk obálek

Pro někoho banalita, ale tisk obálek je pro firmy skvělou reklamou. Kvalitně tištěná obálka dodá vaší firmě úroveň. I tady platí samostatné navržení, popřípadě grafické studio může poradit, jaký odstín obálky bude ladit s vaším logem či s jinými nesrovnalostmi.

3. Tisk letáků

Tisk letáků snad nikdy nevyjde z módy. Každý podnikatel a firma si přeje být viděna – a jak jinak než pomocí letáků dávající vědět, jaká akce zrovna probíhá? Navíc jsou lepeny na různých místech ve městech nebo vesnicích, kudy projde nespočet lidí. Některé grafické firmy nabízí i konzultace ohledně designu, poradí vám, co by měl leták obsahovat, aby zaujal.

4. Tisk fotografií

Velmi oblíbenou službou je tisk fotografií. Využívají ji lidé po celém světě, zejména v období Vánoc se tiskárny nezastaví. Věděli jste, že si fotografii můžete nechat natisknout například na umělecké plátno? Tiskárny nabízí spoustu druhů podkladů, technik a velikostí.

5. Tisk školních prací

Polygrafické služby využívají i studenti, kteří potřebují vytisknout a svázat své ročníkové práce, diplomové práce apod.

6. Roll Up bannery

Tento banner je základní složkou každé prezentace. Jeho předností je zejména mobilita a snadná instalace. Výrobu roll up bannerů nabízí dnes už téměř každá grafická firma.

Tiskárny nenabízí jenom vytisknutí daného materiálu, jeho vedlejšími službami jsou i například poradenství a návrhy designu. Občas není na škodu nechat si poradit od odborníka ve svém oboru.