Smajlíci

Zábava a zajímavosti pro váš volný čas

Nemáte co hrát? Objevte nové zajímavé online hry zdarma

Někteří lidé považují hraní her za ztrátu času, ale jde naopak o skvělou zábavu, která dokáže podpořit myšlení, postřeh a kreativitu. Pro mnoho lidí jde také o možnost, jak si zkrátit dlouhou chvíli. Zábava by měla mít v životě podstatnou roli a pokud vás hraní her baví, rozhodně byste je měli hrát. Možná, že už jste dohráli všechny své oblíbené hry a přemýšlíte, co dalšího si zahrát. Nejlepší inspirací je portál Hrajzdarma.cz, kde si můžete zahrát online hry zcela zdarma.

Jakou hru vybrat?

Hry jsou na tomto webu přehledně rozdělené do konkrétních kategorií, díky tomu si můžete snadno zahrát třeba postřehové hry, hry pro dívky, retro hry, akční hry a mnoho dalšího. Jsou zde stovky her, které vám přináší prakticky neomezenou zábavu. Pokud nějakou hru dohrajete nebo vás nebude bavit, čekají tu na vás stovky dalších. Můžete objevit i hry, které jste vůbec neznali a hraní nových her je opravdu příjemné, protože nevíte, co na vás čeká. Pokud máte rádi logické a dobrodružné hry, zamilujete si sérii her Oheň a voda. Jedná se celkem o sedm her, ve kterých hrajete za dva živly, za oheň a za vodu. Oheň představuje chlapce a voda dívku. Ve hře budete muset hrát za obě postavy a plnit logické úkoly, abyste se dostali do konce. Budete chodit, skákat a vymýšlet zajímavá řešení. Každé z her v sérií je dlouhá a má mnoho kol. V každém kole na vás čekají jiné nástrahy, první kola jsou jednoduchá a další jsou těžší a těžší.

Možná, že si chcete zahrát hry, na které jste už zvyklí, třeba kulečník, skákací hry nebo skládačky. Pokud máte rádi karetní hry, budete zde jako v ráji. Jakou karetní hru máte nejraději? Mezi nejpopulárnější patří Solitaire a ten si zde můžete zahrát v mnoha různých provedeních. Inspirujte se i mnoha dalšími hrami a užijte si nekonečné hodiny kvalitní zábavy, která je pro vás vždy zcela zdarma.