Smajlíci

Zábava a zajímavosti pro váš volný čas

Ochraňte svůj majetek, vyberte správnou fotopast na zloděje

Jak v dnešní době ochránit svůj majetek? Pokud vlastníte například chatu, kde trávíte jen určitou část roku, pak je jasné, že po dobu vaší nepřítomnosti chcete zabezpečit vaše letní království. Kromě klasického doporučení, pro její zabezpečení zvolíte jednu z dalších možných ochran – fotopasti na zloděje.

Co stojí za zmínku?

Nejdřív prozkoumáme některé prvky fotopastí, které oceníte. Při ochraně majetku je nejdůležitější nenápadnost, proto když vybíráme tu nejlepší pro náš záměr hledáme menší fotopasti, vzhledem kamufláže – díky tomu zapadne do prostředí a případný zloděj nemá šanci ji zahlédnout. Pokud k vám už nežádoucí host zavítá, je dobré jej vyfotit. Kromě HD rozlišení pak oceníte i neviditelný blesk. Ten v nočním režimu přidá kontrast a dodá tak fotografii na kvalitě.

GSM pro přenos dat

Když už jsme u těch funkcí, pak zajisté využijete i přenos dat pomocí GSM. Můžete volit ze dvou možných forem přenosu dat – pomocí MMS nebo zasláním na e-mail. U GSM fotopastí musíte dokoupit i správnou SIM kartu. Vždy si u svého prodejce ověřte, zda je vámi vybraná SIM karta vhodná pro vaši fotopast.

Dvě za všechny

Výborná fotopast na zloděje je Bunaty mini FULL HD s polohovacím kloubem, její předností je všestrannost – využít ji totiž můžete i při sledování zvěře. Výhodou je velká paměť, kterou lze zvýšit i za pomoci SD karty. Nahrání videa ve full HD kvalitě a 16 Mpx fotoaparát vám zaručí vždy výborný výsledek.

Pokud však volíte raději fotopast s GSM je pro vás Bunaty wide FULL HD GSM tím pravím řešením. Tento typ navíc oplývá širokým zorným polem 80 stupňů. Anténa se dá skvěle maskovat díky možnému zastrčení.

Stručný přehled o možnostech fotopastí už máte. Teď už stačí jen navštívit e-shop a vybrat tu správnou fotopast na zloděje přímo pro vás.