Smajlíci

Zábava a zajímavosti pro váš volný čas

Plot podle vašich představ

Když není tuhá zima a zem není promrzlá na kost, není žádný problém kdykoli začít se stavbou plotu. Oplocení je důležité pro všechny, kteří mají na zahradě domácí mazlíčky, ale i pro ty, kteří nechtějí uklízet po cizích psech na svém trávníku jejich pozdravy. Výběr typu oplocení záleží především na vašich preferencích, co od plotu očekáváte. Některé typy jsou průhledné, jiné naopak plné a masivní. Důležitý je materiál plotu, způsob montáže a barevné možnosti. Chcete-li mít praktický plot, který vám dopřeje maximální soukromí a zároveň je esteticky vydařený, vsaďte na betonový plot.

Kvalita se vždy vyplatí

Plot je vyroben z kvalitního betonu stálého složení, nepodléhá tedy žádným barevným ani funkčním změnám působením povětrnostních podmínek ani mechanické síly. Díky své odolnosti vám vydrží sloužit velmi dlouho, a to bez potřeby jakékoli údržby. Betonové ploty se vyrábí v několika barevných provedeních, vybírat můžete také dekor plotu. Skládá se z plotových sloupků a dílců, které se zasouvají mezi sloupky. Volitelná je rovněž výška plotu a tvar zakončení, který si můžete vybrat rovný, do oblouku nebo s ozdobnou mřížkou. Plot může být dekorovaný z jedné nebo obou stran, záleží pouze na vás, pro jaký typ se rozhodnete.

Vybírejte stylový plot

Pokud by se vám zdálo toho betonu přespříliš, můžete opticky plot odlehčit pomocí dřevěných latí ve zvolené barvě. Ty se mohou umístit nahoru jako zakončení plotu, nebo použít i mezi plotové dílce. Betonové ploty se hodí ke starší zástavbě i k novostavbě, do města i na venkov. Skvěle je využijí všichni majitelé domů sousedících s rušnou silnicí, fungují totiž jako protihluková bariéra. Díky svému mohutnějšímu vzhledu také odradí spoustu nezvaných návštěvníků, kteří by se k vám jinak chtěli podívat. Vyberte si plot podle vašich přání a možností, abyste měli na zahradě dostatek soukromí.