Smajlíci

Zábava a zajímavosti pro váš volný čas

Poskytujete zaměstnancům kvalitní ochranné pomůcky?

Jste majitelem prosperující společnosti a záleží vám na bezpečnosti vašich zaměstnanců? Některé ochranné pomůcky nařizuje stát a zaměstnavatel je povinný svým zaměstnancům tyto ochranné pracovní pomůcky zajistit. Zaměstnanec je povinen pomůcky nosit a používat podle předpisů, ovšem realita je často jiná.

Snižte riziko pracovních úrazů na minimum

Předejít pracovním úrazům se dá velice efektivně používáním ochranných pracovních pomůcek. Ochranné pracovní pomůcky, které jsou předepsané zákonem jsou základním pravidlem, která se musí dodržovat. Ovšem existují také ochranné pomůcky, které předepsané nejsou a jejich používáním můžete snížit riziko pracovního úrazu na úplné minimum zejména, pokud podnikáte v oblasti řemeslných prací. Společnost Repa.cz poskytuje ochranné pomůcky běžné i pro nestandardní povolání, jakým jsou například kováři.

Pokud odmítají zaměstnanci potřebné ochranné pomůcky nosit, možná by měli vědět, že pokud je zaměstnanec v pracovní neschopnosti z důvody pracovního úrazu, při kterém nedodržel bezpečnost a nepoužil nařízené ochranné pomůcky, nebudou mu proplaceny žádné nemocenské dávky.

Jedním z nejdůležitějších faktorů, jak zajistit bezpečnost práce, je kvalitní obuv, která je pevná, ale současně pohodlná.

Nadčasová nestárnoucí česká obuv Prestige

Obuv Prestige bývala svého času kvalitní a prestižní českou obuví, která se vrací zpět na výsluní. Společnost Repa.cz má své nabídce obuv Prestige v černobílém provedení, jak ji jistě všichni znáte. Ovšem i obuv Prestige prošla dlouhým vývojem a výsledkem jsou moderní kvalitní boty, které můžete nosit při namáhavé a fyzicky náročné práci, ale díky svému modernímu designu si ji oblíbíte jako volnočasovou obuv. Obuv Prestige se hodí k montérkám i džínám, kdy s nimi vytvoříte dokonalý módní outfit a současně je vaše noha v pohodlí a bezpečí.