Smajlíci

Zábava a zajímavosti pro váš volný čas

Potřebujete podpořit reklamu? Pomůže vám světelná dronová show

Reklama je důležitá pro každého podnikatele. Pomůže vám představit nový produkt nebo novou službu, podtrhne firemní identitu. Každý hledá způsob, který by byla reklama snadno zapamatovatelná. Jednou z možností, jak ji zviditelnit a vnést do paměti zákazníků, je světelná dronová show.

Co je světelná dronová show a jaké možnosti nabízí?

Dronová světelná show nabízí podívanou, která je ohromující, fascinující a dokonale inovativní. Můžete si ji objednat jak pro velké, tak i malé eventy a to pro celé naše území a dokonce i na Slovensko. Divákům nabízí dokonale okouzlující a velmi silný zážitek. Návštěvníci drone show se mohou vydat do jiných dimenzí a nechat se ohromit kouzelným tancem synchronizovaných a osvětlených dronů. Nevěříte? Tak zavítejte na stránky magicdrones.cz a prohlédněte si fotografie a videa z již realizovaných show.

Dronovou show zajišťují osvětlené, synchronizované skupiny dronů různého počtu. Naráz jich můžete na obloze spatřit až 400. Vznášejí se ve výšce až 120 metrů a poskytují nezapomenutelný zážitek, viditelný do vzdálenosti přes jeden kilometr. Celá show je vždy předem naprogramovaná a dá se kdykoli zopakovat. Také si můžete objednat na jeden večer i několik různých produkcí. Drony se na potemnělé obloze prohánějí v důmyslných choreografiích a seskupují se do různých leteckých formací. Mohou na obloze vykreslit jakékoliv tvary, postavy, nápisy, obrazce, číslovky, či animace. Ničím neobvyklým nejsou ani firemní loga. Show je vždy přesně sestavená a může být doplněná hudební produkcí.

Drone show si užívali obyvatelé Nymburka, kdy s její pomocí vítali nový rok.

Dronová show jako zelená alternativa ohňostroje

Dronová show bývá vnímána jako ekologická alternativa ohňostroje. Neznečišťuje životní prostředí, je tichá, ohleduplná k okolnímu životnímu prostředí a k živočichům. Eliminuje riziko vzniku požárů, je bezpečná.