Smajlíci

Zábava a zajímavosti pro váš volný čas

Přišel čas na stavbu plotu

Dokud jsme stavěli dům, nepřikládal jsem takovou důležitost stavbě plotu. I když mě stavební dozor apod. strašil, že pokud nebudu mít kolem stavby plot, bude mi mizet materiál. Zřejmě se zrovna u nás tolik nekrade, protože vše zůstalo vždy na svém místě i bez plotu. Říkal jsem si, že přece nebudu plot stavět víckrát. Navíc jsem měl obavy, že ho zničí nákladní automobily s materiálem. Prvně jsem tedy dostavěl dům a teprve až potom začal řešit oplocení.

Mít plot je rozumné

Když už člověk v domě bydlí, je plot rozumná věc, za chvíli vám jdou pěkně na nervy všichni, kteří jdou okolo, protože si mohou vykroutit krky, aby zjistili, co se u nás děje. A tak když byl dům postavený, jsme začali řešit hned oplocení. Dlouho jsme nevěděli, pro jaký plot se rozhodnout, na každém jsme našli něco pozitivního, ale i negativního. Až nám někdo známý doporučil betonový plot od Kulkabex, s.r.o. Oběma se nám s manželkou zalíbil na první pohled, a tak jsme se rozhodli, že ten chceme.

Betonový vás osloví

Vyrazili jsme do vzorkové prodejny, abychom se na plot podívali zblízka. Dostali jsme spoustu rad, betonové ploty jsme si okoukli a hned vybrali ten náš. Objednali jsme si nejen dopravu, ale i montáž. Přece jenom beton je celkem těžký a ve dvou bychom plot těžko stavěli. Domluvili jsme všechny detaily a čekali na montáž. Musím říct, že v Kulkabex, s.r.o. jsou skuteční profíci. Přijeli dle domluvy, nejprve betonový plot zaměřili podle našich pokynů, rozměřili umístění sloupků a osadili je. Jakmile byly sloupky na místě a řádně zafixované, přidali mezi ně plotové dílce s námi vybraným dekorem, barvou i tvarem zakončení a vše dokončili. S plotem dodnes nemáme žádný problém, je stále pěkný jakoby nám jej namontovali včera. Není potřeba žádná údržba a vypadá, že nás oba přežije. Co víc si přát? Pokud i vy sháníte kvalitní oplocení, které vydrží, vsaďte na firmu Kulkabex, s.r.o.