Smajlíci

Zábava a zajímavosti pro váš volný čas

Proč jsou jiné firmy úspěšnější? Používají CRM systém

Pokud existuje ve světě podnikání nějaký doping, který vám dá obrovskou konkurenční výhodu, tak je to CRM systém. Vést firmu je něco mimořádně těžkého a to bez ohledu na to, jestli jde o malou firmu nebo velkou korporaci. Musíte řídit projekty, zaměstnance, propagaci, plánovat práci, plánovat investice a další. CRM systém vezme všechny tyto činnosti a umožní vám je přehledně řídit z jednoho jediného programu.

CRM systém jako velký krok pro každou firmu

CRM systém umí zautomatizovat celou škálu procesů, které vám zabíraly čas a jelikož zde budou všechny funkce, už se nemusíte přepínat mezi několika programy. Spolehněte se na AutoCRM, jde o nejpokročilejší CRM systém, který je kompletně v češtině. Také vás otravuje, když máte v nějakém programu mnoho funkcí, které vůbec nepotřebujete? Tento systém vám bude sestaven na míru a budou do něj vloženy jen ty funkce, jaké potřebujete.

Už nepotřebujete na projektové řízení – software, bude součástí CRM systému. Můžete zde pohodlně plánovat harmonogram a práci sobě i všem vašim kolegům. Můžete detailně řídit projekty a za pomoci Ganntova diagramu uvidíte jejich návaznost, můžete sledovat stupeň jejich dokončení, předpokládané dokončení i kdo na nich pracuje. Se zaměstnanci můžete přes tento systém komunikovat, sledovat jejich efektivitu i docházku. Můžete zde také komunikovat s klienty, mít o nich evidované podrobné informace a vytvářet a zasílat jim nabídky nebo newslettery. Každá funkce je zde zastoupena entitou a CRM systém má velmi přehledné uživatelské rozhraní. Můžete zde mít třeba také fakturaci, správce souborů, správce reklamních kampaní a další funkce. Tento systém zcela změní vaší firmu a umožní vám konečně pracovat efektivně. Vyzkoušejte ho zdarma na AutoCRM.cz.