Smajlíci

Zábava a zajímavosti pro váš volný čas

Profesionální tiskárna – co vše si můžete nechat vytisknout?

Když potřebujete služby profesionální tiskárny, která vám umí poskytnout kompletní servis, pravděpodobně to nebude klasický tisk dokumentů nebo smluv. To zvládnete na kancelářské tiskárně během pár vteřin. Dokonce si můžete vytisknout něco taky barevně, což oceníte, když si zakládáte papíry nebo chcete mít vše přehledné a barevně sladěné. Profi služby v sobě skrývají kromě tisku také různé návrhy a spoustu možností, které možná asi sami netušíte. Co vám umí tiskárny nabídnout a co si u nich vybrat? Pár tipů pro vás máme!

Samolepky a etikety

Možnost propagace a také informace o daném produktu nebo službě. Přesně to vám pomohou zajistit etikety nebo samolepky, které si můžete nechat vytisknout podle vašich představ nebo vlatního designu. Jeden z reklamních prvků, který umí nenásilnou formou říct vše podstatné o výrobku, akci nebo službě. Tisk samolepek je jedna z možností, kterou vám umí ABC tiskárna připravit a vyrobit přímo na míru. Vybírat můžete z mnoha druhů – samolepky a etikety mohou být odolné, dokonce voděodolné, mohou mít speciálně tvarovaný ořez, bývají omyvatelné nebo odolné vlivům počasí.

Vizitky

Mít vizitku vždy při ruce a tím pádem předat svůj kontakt všem potenciálním zákazníkům je víc než důležité, zejména pro ty, kteří mají nějakou firmu nebo se podílí na zakázkách pro podnik ve kterém pracují. Když však nemáte po ruce vizitku, nepůsobí to profesionálně. Ač si říkáte, že vizitky dnes už nikdo nikomu nedává, není to pravda. Tisk vizitek je stále vyhledávanou a využívanou službou, kterou umí ABC tiskárna připravit na míru vám a vašim potřebám.

Plakáty

Pro propagaci výrobků, akcí, koncertů nebo služeb je právě plakát ideální. Můžete si jej nechat vytisknout v několika variantách, s vlastním designem a dokonce i v mnoha velukostech. Zásadní je přirozeně kvalita tisku, což ABC tiskárna zajistí. Využívá k tisku moderní ofsetové a digitální technologie, díky čemuž je výroba plakátů hračka.