Smajlíci

Zábava a zajímavosti pro váš volný čas

Solné lampy zkrášlí interiér a podpoří zdraví

Snad každý si přeje, aby měl krásný interiér a byl zdravý. Je vhodné dělat vše proto, aby se tyto 2 cíle podporovaly. Co se týče interiéru, o jeho vzhledu často rozhodují i drobné doplňky. V současné době jsou stále více trendy přírodní doplňky a v tomto ohledu se stanou krásnou dekorací himalájské solné lampy.

Pravděpodobně jste je už viděli, například na wellness pobytu, v salonu krásy nebo třeba na lekci jógy. Jde o lampy vyrobené z kusu himalájské soli, je velmi úchvatná, protože v sobě kromě soli kombinuje desítky jiných minerálů, které ji dávají krásný růžový nádech. Tato sůl je dokonce používána i v kuchyni, protože dokáže zásobovat tělo mnoha důležitými minerály. Jako doplněk do interiéru však působí také velmi kouzelně. Když si vyberete solné svícny, po zapálení svíčky se lampa krásně rozzáří a vytváří relaxační a romantickou atmosféru. Skvěle se hodí v momentech, kdy přijdete vyčerpaní z práce domů nebo v momentech, kdy si chcete se svým protějškem užít romantický večer za svitu tlumeného příjemného světla.

Himalájská sůl pro lepší klima

Samotná himalájská sůl je nejpopulárnější kvůli své schopnosti ionizovat vzduch. Jde v podstatě o přírodní čističku vzduchu, která umí přeměnit nezdravý kladně nabitý vzduch na záporně nabitý vzduch, který najdete u moře, v lese nebo třeba a horách, z toho důvodu se himalájská sůl používá například v solných jeskyních. Dokonce i vy si můžete užívat výhod himalájské soli, stačí si pořídit solné lampy přírodní a vaše domácnost získá krásný dekorační prvek, který se bude starat o příjemnou atmosféru a také o lepší ovzduší. Lampy jsou ve velkém množství provedení, od přírodního vzhledu až třeba po tvar koule či různých zvířat. Kompletní nabídku solných lamp můžete vybírat na Magieprirody.cz.