Smajlíci

Zábava a zajímavosti pro váš volný čas

Stroje do výroby neodmyslitelně patří

Je krásné, když jsou nějaké výrobky vyráběny ručně. U některých výrobků sice oceníme ruční výrobu a tradici, ale u většiny výrobků je ruční výroba nemyslitelná. V současné době jsou nejlepšími pomocníky ve výrobě stroje. Nikdy se neunaví jsou přesné a zajistí snížení nákladů na výrobu. Pokud ve vaší společnosti stroje ještě nemáte, možná je nejvyšší čas udělat významný krok a stroje si do výroby zajistit, s tímto důležitým krokem vám pomůže společnost KONEL s.r.o.

Návrh a výroba jednoúčelových strojů

V mnoha provozech je dnes už automatická výroba, někde je vítaná, ale v mnoha případech postačí doplnit lidskou práci kvalitním strojem. Pokud máte jen konkrétní činnosti, které byste raději svěřili strojům, jsou pro vás vhodné jednoúčelové stroje. Co vlastně umí zajistit takový jednoúčelový stroj? Prakticky jakoukoliv činnost. Například může kontrolovat kvalitu výrobků, měřit jejich velikost, navíjet kabely, dávkovat směsi do balení, balit výrobky, kontrolovat těsnost a mnoho dalšího. Ať už je jakákoliv činnost, se kterou byste chtěli pomoci, obraťte se na Konel-Zlín.cz. Experti z této společnosti vám na základě vašich požadavků stroj navrhnou a sestrojí.

Modernizace i opravy strojů

V mnoha spolčnostech již stroje výrobu doplňují. Často je problémem pouze to, že jsou stroje již zastaralé. Ne vždy je potřeba se strojů zbavit a pořídit nové, mnohem výhodnější volbou je jejich oprava a modernizace. Společnost se postará o to, aby stroje byly efektivnější a zvládaly více funkcí. Možností úprav je mnoho, například se mohou vyměnit variátory a převodovky za pevný převod s frekvenčním měničem, starý nespolehlivý řídící systém se může vyměnit za nový aj. Modernizace se týká strojů z mnoha odvětví, společnost vám zmodernizuje dokonce i dřevoobráběcí stroje, které mohou zvládat mnohem více činností, od třídění nařezaného materiálu až po hlídání velikosti hoblin, centrování klád, systém nakulování klád a mnoho dalšího.