Smajlíci

Zábava a zajímavosti pro váš volný čas

Ubytování v Praze – vyberte si z tří základních možností

Najít v Praze místo, kde složíte hlavu, když přijdete pozdě z divadla, porady, konference, koncertu nebo si chcete udělat víkend v hlavním městě a nevíte, kde se ubytovat, pak můžete vyzkoušet služby Pensionu Akát. Ten je dostupný veřejnou dopravou, můžete se k němu dopravit také vlastním automobilem. Nabízí tři základní typy ubytování, takže si vybere opravdu každý a to takový pokoj, který mu bude vyhovovat a dostačovat. Bez problémů si můžete užít program, který v hlavním městě máte v plánu. A je jedno, zda do Prahy jedete jen na jednu noc nebo zde chcete strávit delší dobu.

Když hledáte nízkou cenu

Hledáte jen místo na přespání? Něco, kde složíte hlavu, kde přespíte? Nepotřebujete komfort vlastní koupelny na pokoji a další věci? Pak vám hostel v Praze 5 nabízí pokoje, které disponují základním vybavením. K tomu najdete na chodbě společné koupelny, které slouží všem ubytovaným hostům. Ideální pro školní výlety, velké skupinky lidí, sdružení a podobně. V celém pensionu je k dispozici wi-fi připojení. Hledáte pokoje, které budou víc vybavené?

Komfort za rozumnou cenu

Pak je zde pro vás pokoj economy, který disponuje především koupelnou a toaletou přímo na pokoji. Kromě běžného vybavení zde najdete například také televizi a podobně. Využít zde můžete komfort za rozumnou cenu, která vás jistě potěší. Navíc má hotel dobrou dostupnost, je blízko centrální části Prahy, takže se bez větších problémů dostanete tam, kam potřebujete.

Plná vybavenost

Budete v Praze delší dobu a chcete si pobyt zpříjemnit? Hotel na Praze 5 nabízí také apartmány různých velikostí, které svou vybaveností působí jako byty. Najdete zde kromě koupelny a toalety na pokoji také kuchyňský kout, který je vybaven například nádobím, mikrovlnkou, troubou na pečení a podobně. Stačí si jen vybrat a pobyt v Praze vám nic nezkazí.