Smajlíci

Zábava a zajímavosti pro váš volný čas

Už jste někdy spali na stromě? Ubytujte se v luxusních treehousech

Snad každé dítě někdy snilo o domku na stromě, je to skvělé útočiště, kde se člověk může schovat a cítí se zde skvěle. Ne každý se domku na stromě dočkal. Svůj sen si můžete splnit i v dospělosti a v domě na stromě se ubytovat. Zapomeňte však na nevzhledné bunkry, nabízí se vám luxusní domy na stromě Treehouse Ještěd, kde si užijete překrásné chvíle v centru dechberoucí horské přírody.

Proč se ubytovat v domech na stromě?

Domy na stromě se nacházejí hluboko v lese a představují to nejlepší ubytování, které vám umožní si skutečně odpočinout a nabrat ztracenou energii. Být neustále v hlučném mstě a v obklopení mnoha lidí může být vysilující. Velkým nepřítelem je také elektronika a spotřebiče všude kolem nás. V domech na stromě žádná elektřina není, přesto jsou však luxusní a maximálně pohodlné. Nic vám zde chybět nebude a konečně najdete způsoby, jak využít čas lépe než koukáním do obrazovky, třeba si konečně najdete čas, abyste si přečetli knihu, relaxovali v přírodě, věnovali se rodině nebo přátelům, zahráli si společenské hry nebo jen tak rozjímali v houpací síti a přemýšleli o životě. Domy na stromě vypadají velmi kouzelně, neuvidíte z nich žádná sídliště ani lidi, zato je zde krásný panoramatický výhled na Ještěd, Bezděz a Ralskou pahorkatinu. Nejbližší civilizací je obec Křížany.

Jde o ideální výchozí bod pro cestování do okolí, kromě krásných výletů můžete třeba také grilovat nebo navštěvovat venkovní saunu. Ubytování na stromě je nezapomenutelné, skutečně si zde odpočinete uvědomíte si důležité hodnoty a také to, že k životu nepotřebujete spoustu elektroniky a dalších zbytečností. Zajistěte si tento jedinečný zážitek a rozhodně toho litovat nebudete. Více informací i možnost rezervace naleznete na Treehousejested.cz.