Smajlíci

Zábava a zajímavosti pro váš volný čas

V jakém oblečení budete na jaře in?

Zima už pomalu ustupuje a jaro začíná vystrkovat růžky v podobě slunečních paprsků a teplejšího počasí. Dopřejte si již nyní jarní kousky oblečení, které budete brzy potřebovat. Lehčí jarní bunda, kabátek či bomber? V čem budete na jaře in?

Nápadité kousky

Na jaře se nemusíte obávat nápaditých kousků. In budou především klasické barvy, tedy šedá, černá, khaki, ale také žlutá. Vyhněte se spíše pastelovým barvám, kterým trendy moc nepřejí. Myslete však nejen na nápaditost, ať už v podobě nejrůznějších přesek, kožíšku či zipů, ale také na vhodné sladění jednotlivých kousků. Pokud zvolíte například nápaditě provedeného bombra, volte už jen klasické černé džíny či sukni s černými silonkami.

Volnost a kreativita

Dnešní móda je natolik liberální, že si můžete podle své libosti pohrávat s vaší kreativitou. Retro sukně, moderní jarní bunda a černé boty se zajímavými prvky, proč ne? Dnešní trendy diktují volnost a podporují kreativitu. Důležité je si vytvořit vlastní styl, kterého se však budete držet. Právě díky tomu budete jedinečnými.

Zvířecí vzory

Bát se nemusíte ani zvířecích vzorů, zvláště leopardí, zebří či gepardí vzor bude i na jaře stále in. Zvířecí vzory totiž vévodily už podzimu, ale ani na jaře se je nemusíte bát znovu vytáhnout. Ať už se jedná o sukni, halenku či rolák, se zvířecím vzorem budete vždy in.

Kde nakupovat?

Pokud nevíte, kde trendy oblečení nakupovat za skvělé ceny, zavítejte na e-shop bavlissimo.cz. Právě zde najdete pestrou nabídku dámského, pánského i dětského textilu. Například dámské kožené bundy a pánské kožené bundy, které jsou nestárnoucí klasikou a nikomu z nás by v šatníku chybět prostě neměly. Stačí navštívit sekci oblečení a kategorii dámské či pánské bundy. Na e-shopu objevíte kvalitní kousky oblečení, které vyhoví i vysokým nárokům. Prohlédněte si nabídku v přehledně řazených sekcích, které vám váš nákup usnadní.