Smajlíci

Zábava a zajímavosti pro váš volný čas

Veškeré problémy s notebookem řešte přes servis

Zjistili jste, že váš notebook není v pořádku? Možná se vám podařilo ho poškodit, může být také zavirovaný, zpomalený nebo už nějaká součástka dosloužila. Ať už se objevil jakýkoliv problém s notebookem, je vhodné ho neřešit svépomocí nebo prostřednictvím známých, kteří „rozumí počítačům“. Vždy vyhledejte kvalitní servis. Většina servisů rychle pozná závadu a vyřeší jí.

Kvalitní servis v Brně

Pokud jste z Brna nebo okolí a máte problémy s notebookem, nejlepší volbou je servis FopaNET, který najdete v Brně a to ve 3. patře budovy C v ulici Hybešova 42. Servis si poradí s jakýmikoliv softwarovými i hardwarovými problémy. Je jedno, jestli vám notebook spadl nebo jestli najednou nefunguje tak, jak má. Servis pracuje velmi rychle a většinu závad opraví již do druhého pracovního dne. Velmi častým problémem je notebook plný prachu.

Když máte notebook už delší dobu a pravidelně s ním pracujete, je zcela běžné, že se postupně zaplní prachem. Když je toho prachu v notebooku mnoho, začne se notebook přehřívat a je zpomalený, proto je důležité ho pravidelně od prachu čistit. S tím si v servisu poradí, notebook důkladně vyčistí a vymění i teplovodivou pastu. Více informací najdete na https://www.fopanet.cz/cisteni-notebooku-od-prachu/.

Mnoha lidem se také podaří notebook polít. Pro notebook jde o nebezpečný úraz a je hlavně potřeba rychle jednat. Když notebook polijete, už ho dále nepoužívejte, vyjměte baterii nebo ho vypněte a otočte ho tak, aby tekutina mohla vytéct ven. Rozhodně se nepokoušejte notebook jakkoliv vysoušet, namísto toho co nejdříve navštivte servis, kde se o váš notebook postarají. Více informací naleznete zde https://www.fopanet.cz/cisteni-politych-notebooku/. V servisu se nemusíte obávat vysokých cen, opravy jsou levné a vždy jde o výhodnější volbu než kupovat nové zařízení.