Smajlíci

Zábava a zajímavosti pro váš volný čas

Výhodné vánoční nákupy: Jak na ně?

V předvánočním shonu řešíme řadu věcí, nákupy, úklid, pečení, balení dárků a doháníme resty, které se pojí s koncem roku. Zvláště s výběrem dárků a jejich nákupem se pojí mnoho stresu, a to i v podobě finanční zátěži, která s Vánocemi přichází. Jak nakupovat výhodně a nezbláznit se z množství financí, které na Vánoce utratíme?

Chytré nakupování

V dnešní době můžete nakupovat naprosto běžně z pohodlí domova. Stačí vám k tomu některé ze zařízení, například počítač či mobilní telefon a internet. Díky tomu vám stačí několik kliknutí a máte nakoupeno. To však vždy neznamená, že nakoupíte výrobky za lepší ceny. Ušetřit na předvánočních, ale i běžných, nákupech můžete s pomocí slevového portálu tipli.cz. Zde najdete řadu slev a zajímavých nabídek na nákup v mnoha obchodech.

Jak to funguje?

Díky slevovému portálu můžete ušetřit celkem slušnou řádku peněz a nemusíte se bát, že byste při nákupu nějak prohloupili. Na slevovém portálu si najdete obchod, ve kterém chcete nakoupit, zde se vám také zobrazuje sleva, kterou na celkový nákup získáte. Poté nakoupíte v obchodě online jako vždy a po zaplacení nákupu získáte část peněz zpět na váš účet. Jedná se vždy o určená procenta z celkové ceny nákupu.

Jak je možné, že ušetřím?

Nemusíte se při nákupu ničeho bát. Vše je totiž zcela zdarma, registrace, přihlášení, nakupování i zaslání peněz zpět na váš účet. Slevový portál vám část peněz, tzv. cashback, posílá zpět, jelikož funguje jako zprostředkovatel nových zákazníků pro obchody. Ty slevový portál za tuto spolupráci finančně odměňují a slevový portál se s vámi o tuto slevu dělí. Nemusíte se tak bát žádných skrytých poplatků či problémů, nakupujete na slevovém portálu identicky, jako byste nakupovali přes váš oblíbený e-shop. Nakupujte proto chytřeji, zvláště během vánočních svátků, kdy potřebujete nějaký ten peníz ušetřit.