Smajlíci

Zábava a zajímavosti pro váš volný čas

Zajistěte hostům dostatek občerstvení

Pokud pracujete v gastronomii, máte stánek s občerstvením nebo pořádáte různé společenské akce, vždy je potřeba myslet na to, aby se hosté cítili dobře a nikdy jim nevyschlo v ústech. K tomu je samozřejmě zapotřebí zajistit občerstvení, tedy aby měli hosté co pít. Používání běžného nádobí je při větším množství lidí nemyslitelné a to nejen kvůli jeho mytí, ale i možnosti rozbití a ztrácení. Jedninou přijatelnou volbou je nápojový kelímek.

Nakupování nápojových kelímků

Pokud řešíte nakupování kelímků prvně, myslete i na náklady, v běžných obchodech mají úzký výběr, nepořídíte kelímky v dostatečném množství a také mají vysoké ceny. Potřebujete spolehlivého dodavatele, který vám zajistí všechny potřebné druhy kelímků a to kdykoliv a za ty nejlepší ceny. V tomto ohledu je nejlepší česká společnost Jarico s.r.o., která je specialistou na potravinářské a gastro obaly. Nabízí vám širokou škálu kelímků.

Pokud potřebujete kelímky na studené nápoje, skvělou volbou je plastový kelímek, plastové kelímky můžete mít bílé i průhledné, dále hnědo-bílé na kávu nebo čaj. Mají nízkou pořizovací cenu a pořídit si je můžete i s praktickým zásobníkem. Pro míchané nápoje nebo smoothie už jsou vhodnější kelímky ze zesíleného plastu PET a KRYSTAL, lépe se z nich pije a jsou pevnější.

Pokud hodláte nabízet studené i teplé nápoje, jednoznačnou volbou by měly být kelímky papírové. V případě podávání horkých nápojů pak doporučujeme kelímky termo EPS, ty udrží obsah dlouho teplý a host se jen tak nespálí. U kelímků si můžete vybrat, jaký budou mít objem a také se vám nabízí různé příslušenství, od podnosů až po víčka na kelímky. Vždy se vyplatí mít spolehlivého dodavatele tohoto sortimentu, na jeho webových stránkách Jarico.cz najdete i další zajímavý sortiment, od obalů na jídla až po jednorázové nádobí a mnoho dalšího.