Smajlíci

Zábava a zajímavosti pro váš volný čas

Je čas učit vaše batole na nočník? Pořiďte mu kvalitní Dada pants

Na našem trhu se můžeme setkat s mnoha výrobci jednorázových dětských plenek, stejně jako dětských jednorázových kalhotek. K těm nejlépe hodnoceným, přestože jsou cenově dostupné, patří výrobky značky Dada. Jde o plenkové kalhotky Dada pants a klasické jednorázové dětské plenky.  Pokud už vaše dítko dorostlo do věku, kdy jej chcete začít učit chodit na nočník nebo toaletu, můžete si pomoci právě díky Dada pants. 

Plenky Dada ve 3 různých provedeních 

Výrobky Dada jsou primárně vyráběny pro polský trh, ale protože jsou kvalitní, spolehlivé, hezké, pro děti velmi příjemné, šetrné i k velmi citlivé dětské pokožce náchylné na tvorbu ekzémů, ale přitom levné, našli si i mnoho příznivců u nás. K dostání jsou plenky Dada ve třech sériích, a to Dada Extra soft, Extra care a Pure care.  

Plenkové kalhotky se vyrábí od velikosti Dada pants 4, které jsou určeny pro děti s váhou od 8 – 15 kg. Tyto plenkové kalhotky jsou dokonalé i pro nejjemnější dětskou pokožku. Jsou jemné, vzdušné, díky použitým materiálům chrání pokožku dítka a použitá nová technologie SeconDRY extrémně rychle odvádí vlhkost dovnitř plenky, udržuje ji od pokožky miminka a zajišťuje okamžitou suchost.  

Kalhotky jsou vylepšené, poskytují dnes 3x lepší pohodlí při nošení a ochranu proti protečení v jakékoli poloze dítka, a to díky o 10 % většímu savému jádru, o 20 % širším plenkovým kalhotkám a vylepšeným volánkům.  

U Dada pants můžete počítat i s identifikátorem vlhkosti tak, abyste věděli, kdy je kalhotky potřeba vyměnit.  

Vyberte si nejen plenkové kalhotky na Kupplenky.cz 

Na webových stránkách Kupplenky.cz na vás čekají nejen plenky a plenkové kalhotky od různých firem, ale i dětská kosmetika, kozí mléko, vlhčené kapesníky, látkové plenky, plenkové dorty, zboží pro maminky a mnohé jiné. Využijte výhodné ceny a akční nabídky, které se často mění, a pořiďte si nejen pro péči o děti vše, co potřebujete.