Smajlíci

Zábava a zajímavosti pro váš volný čas

Ozdobte se na jaře i v létě levnými, ale kvalitními dřevěnými šperky

Je skvělé, jak rozmanité šperky dnes můžeme koupit. Nejde přitom jen o drahé šperky, na které mnozí finančně nedosáhnou, ale i o zajímavou a trvanlivou bižuterii nebo úžasné a vždy originální dřevěné šperky. Konkrétně dřevěné šperky vysoké kvality nabízí e-shop Amadea.cz. Díky bohaté nabídce lze vybrat krásné typy pro ženu mladou, starší, ale i pro malé holčičky, které se chtějí parádit. 

Dřevěné šperky v podobě náušnic, broží, přívěsků i jiné 

Je skvělé, že za dřevěné šperky neutratíte majlant, a přitom jsou velmi hezké, trvanlivé, dovedou rozzářit obličej nebo celý outfit v jakémkoli ročním období. Pokud máte dřevěné šperky spojené s klasickou barvou dřeva, nenechte se mýlit. Vybírat můžete naprosto jednoduché typy v barvách různých dřevin, nebo šperky barevné, které jsou opatřené trvanlivými barvami, takže působí hravě, vesele, přitom ale nevtíravě a nerušivě.  

Příkladem jsou dřevěné náušnice list – duha vzorovaná, které jsou dlouhé 3 cm. Jde o český výrobek vyrobený z kvalitního masivu. Aktuálně v e-shopu Amadea.cz stojí 150 Kč, což je cena dostupná skutečně pro každého. Tyto bukové náušnice jsou elegantní a slušivé, můžete je použít k jakékoli příležitosti, i těm významnějším, jako jsou plesy nebo taneční.  

Možností je ale mnoho, koupit i můžete i decentní jednobarevný vyřezávaný nebo gravírovaný šperk, který jednoduše sladíte s oblečením do školy, zaměstnání i na návštěvu nebo výlet.  

Motýlek k obleku pro pány 

Radost můžete udělat i mužům. V mnoha provedeních je zde k dostání dřevěný motýlek k obleku, který pánové používají např. na svatby, oslavy, nebo kdekoli jinde, kde jsou zvyklí motýlka připnout na krk. Oblíbené jsou motýlky s geometrickými tvary, vyřezávané s různými květy nebo lístky, hudebníkovi můžete věnovat motýlka s nakreslenými notami.  

Zavítejte na Amadea.cz a podívejte se i na dřevěné svícny, podnosy, vázy a jiné dřevěné bytové doplňky. Ozdobíte vše, co si budete přát krásným a vkusným způsobem.