Smajlíci

Zábava a zajímavosti pro váš volný čas

Nářadí Black and Decker: Historie a sortiment

Ruční elektrické i akumulátorové nářadí potřebují ke své činnosti jak profesionální řemeslníci, tak domácí kutilové. Na trhu je dnes široká nabídka nářadí různých značek. K nejznámějším patří značka BLACK+DECKER™, která má již více než stoletou tradici a za tuto dobu si získala mnoho příznivců po celém světě. Spotřebitelé oceňují výbornou kvalitu,  která byla prověřena i v mnoha testech uskutečněných například některými odbornými časopisy. Na prvním místě se vždy umístilo nářadí blackanddecker, kterému konkuruje snad jen značka Bosch.

Vývoj nářadí blackdecker

Firma Black and Decker se po celou více než stoletou dobu své existence snaží o neustálou inovaci svých výrobků. Například již v roce 1916 přišla s revoluční novinkou, kterou byl pistolový tvar vrtačky, která měla vypínač ve tvaru spouště. I v dalších letech se firma snažila neustále zvyšovat kvalitu svého nářadí. Díky progresivnímu technologickému vývoji a permanentnímu zdokonalování již desítky let zaujímá vedoucí postavení na rozvinutých trzích s ručním nářadím v Evropě, USA i jinde na světě.

Sortiment Black and Decker

Pod značkou black+decker najdete v hobby marketech či v e-shopech ruční elektrické i akumulátorové nářadí pro profesionály i domácí kutily. Vedle nejrůznějšího nářadí je to také zahradní elektrické nářadí, domácí úklidová technika a další elektrické domácí spotřebiče. K dalším výrobkům patří dílenské vybavení, kompresory, autovysavače, akumulátory a různá příslušenství. Dlouholeté zkušenosti a inovativní přístup firmy blackanddecker reagující na aktuální potřeby spotřebitelské veřejnosti, umožňují firmě nabízet zákazníkům produkty nejen v trendu moderního designu, ale také se skvělým poměrem užitné hodnoty a ceny.